ecst.se fotboll

Resultatservice

Lördag 16 juli 2022

Tävlingar

20

Resultat/matcher

0/77

Status

0%

Uppdaterad:
Torsdag 23 juni 2022 22:35

Resultatservice denna månad

 

Lördag 16 juli 2022
Belshina
-
Shakhtyor Soligorsk
Dnepr Mogilev
-
Slavia Mozyr
BATE Borisov
-
Arsenal
Gomel
-
FK Minsk
Dinamo Minsk
-
Energetyk-BGU
Vitebsk
-
Neman Grodno
Torpedo BelAZ
-
Isloch
Slutsk
-
Dinamo Brest
Lördag 16 juli 2022
Posušje
-
Velež
Igman Konjic
-
Široki Brijeg
FK Sarajevo
-
Tuzla City
Sloboda Tuzla
-
Zrinjski
Željezničar
-
Leotar
Borac Banja Luka
-
Sloga Doboj
Lördag 16 juli 2022
Cherno more
-
Slavia Sofia
Levski Sofia
-
Spartak Varna
Pirin Blagoevgrad
-
CSKA 1948 Sofia
Ludogorets
-
Lokomotiv Plovdiv
Hebar 1918
-
Septemvri Sofia
Botev Vratsa
-
Botev Plovdiv
Arda
-
Beroe
Lokomotiv Sofia 1929
-
CSKA Sofia
Lördag 16 juli 2022
Nõmme Kalju
16:00
Trans
Tammeka
18:30
FCI Levadia
Lördag 16 juli 2022
HJK
16:00
VPS
IFK Mariehamn
17:30
HIFK
Lördag 16 juli 2022
Sligo Rovers
20:45
UCD
Lördag 16 juli 2022
FH
19:00
Víkingur
Lördag 16 juli 2022
Final
Maccabi Haifa
-
Hapoel Be'er Sheva
Lördag 16 juli 2022
Första omgången, gruppspel
Kyzyl-Zhar
-
Kaisar
Tobol
-
Aktobe
Taraz
-
Maqtaaral
Lördag 16 juli 2022
Metta
18:00
Rigas FS
Lördag 16 juli 2022
Hegelmann Litauen
17:00
Jonava
Lördag 16 juli 2022
Jerv
16:00
Sandefjord
HamKam
18:00
Bodø / Glimt
Lördag 16 juli 2022
Lech Poznań
15:00
Stal Mielec
Jagiellonia Białystok
17:30
Piast Gliwice
Korona Kielce
20:00
Legia Warszawa
Lördag 16 juli 2022
Young Boys
18:00
Zürich
Winterthur
20:30
Basel
Lördag 16 juli 2022
Radnički Niš
-
Partizan
Bačka Topola
-
Javor Ivanjica
Novi Pazar
-
Čukarički
Napredak
-
Voždovac
Mladost GAT Novi Sad
-
Vojvodina
Spartak Subotica
-
Radnik Surdulica
Radnički 1923 Kragujevac
-
Mladost Lučani
Crvena Zvezda
-
Kolubara
Lördag 16 juli 2022
Första omgången, gruppspel
Peterhead
16:00
Dumbarton
Raith Rovers
16:00
Stirling Albion
Montrose
16:00
Kilmarnock
Stenhousemuir
16:00
Fraserburgh
Buckie Thistle
16:00
Alloa Athletic
Ross County
16:00
Dunfermline Athletic
Clyde
16:00
Greenock Morton
Cowdenbeath
16:00
St. Mirren
Edinburgh City
16:00
Arbroath
Annan Athletic
16:00
Elgin City
Queen of the South
16:00
St. Johnstone
Cove Rangers
16:00
Livingston
Kelty Hearts
16:00
Albion Rovers
Forfar Athletic
16:00
Hamilton Academical
Stranraer
16:00
Dundee FC
Lördag 16 juli 2022
Trenčín
18:00
Žilina
Spartak Trnava
18:00
Zlaté Moravce
Podbrezová
20:30
Slovan Bratislava
Lördag 16 juli 2022
Maribor
-
Radomlje
Gorica
-
Bravo
Koper
-
Tabor Sežana
Olimpija Ljubljana
-
Mura
Domžale
-
Celje
Lördag 16 juli 2022
IFK Norrköping
15:00
Malmö FF
Djurgården
17:30
IFK Värnamo
Lördag 16 juli 2022
Dalkurd
15:00
Örebro
Skövde AIK
15:00
Brage
Östersund
17:00
Öster

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.