ecst.se fotboll

 

Säsong

2022-23

Start: 30 juli 2022
Slut: 6 maj 2023

Spelade matcher

224 / 552

40,58 %

Målsnitt

2,61

Totalt: 584 mål

Publiksnitt

10 192

Totalt: 2 252 334 åskådare

Omgångar

46

Omgång för omgång

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46

Plymouth Argyle Ipswich Town
Sheffield Wednesday Peterborough United Bolton Wanderers Barnsley
Portsmouth Derby County Lincoln City Port Vale Exeter City Wycombe Wanderers Oxford United Charlton Athletic Bristol Rovers Shrewsbury Town Fleetwood Town Cheltenham Town Accrington Stanley Cambridge United Milton Keynes Dons
Burton Albion Morecambe Forest Green Rovers

Aktuella matcher

Fredag 18 november 2022
Portsmouth
0-0
Derby County
Lördag 19 november 2022
Exeter City
0-2
Ipswich Town
Barnsley
3-1
Milton Keynes Dons
Bristol Rovers
1-0
Peterborough United
Burton Albion
2-2
Plymouth Argyle
Cambridge United
0-1
Accrington Stanley
Cheltenham Town
1-0
Wycombe Wanderers
Fleetwood Town
1-2
Bolton Wanderers
Lincoln City
2-1
Morecambe
Oxford United
1-1
Forest Green Rovers
Port Vale
1-0
Charlton Athletic
Sheffield Wednesday
1-0
Shrewsbury Town
Fredag 2 december 2022
Bolton Wanderers
20:45
Bristol Rovers
Charlton Athletic
20:45
Cheltenham Town
Ipswich Town
20:45
Fleetwood Town
Morecambe
20:45
Exeter City
Peterborough United
20:45
Barnsley
Plymouth Argyle
20:45
Port Vale
Lördag 3 december 2022
Derby County
13:30
Sheffield Wednesday
Milton Keynes Dons
13:30
Burton Albion
Accrington Stanley
16:00
Oxford United
Forest Green Rovers
16:00
Cambridge United
Shrewsbury Town
16:00
Lincoln City
Söndag 4 december 2022
Wycombe Wanderers
13:30
Portsmouth

Tabell

Uppdaterad: 19.11.2022, 21:10

 
 
*
 
Totalt
 
 
Hemma
 
Borta
1
 
Plymouth Argyle
Plymouth Argyle
7
19
19
13
4
2
39
- 22
17
43
 
9
0
0
19
- 5
27
 
4
4
2
20
- 17
16
2
 
Ipswich Town
Ipswich Town
11
19
19
12
5
2
38
- 19
19
41
 
5
3
1
16
- 7
18
 
7
2
1
22
- 12
23
3
 
Sheffield Wednesday
Sheffield Wednesday
4
19
19
12
4
3
35
- 16
19
40
 
6
3
1
23
- 11
21
 
6
1
2
12
- 5
19
4
 
Peterborough United
Peterborough United
ny2
19
19
10
1
8
34
- 23
11
31
 
7
1
1
21
- 4
22
 
3
0
7
13
- 19
9
5
 
Bolton Wanderers
Bolton Wanderers
9
18
18
9
4
5
21
- 15
6
31
 
6
1
2
13
- 7
19
 
3
3
3
8
- 8
12
6
 
Barnsley
Barnsley
ny2
18
18
9
3
6
23
- 15
8
30
 
5
1
3
13
- 9
16
 
4
2
3
10
- 6
14
7
 
Portsmouth
Portsmouth
10
17
17
7
8
2
26
- 18
8
29
 
3
6
0
14
- 8
15
 
4
2
2
12
- 10
14
8
 
Derby County
Derby County
ny2
18
18
8
5
5
23
- 16
7
29
 
5
1
2
14
- 10
16
 
3
4
3
9
- 6
13
9
 
Lincoln City
Lincoln City
17
18
18
6
8
4
21
- 21
0
26
 
2
7
0
11
- 8
13
 
4
1
4
10
- 13
13
10
 
Port Vale
Port Vale
ny4
19
19
7
5
7
21
- 28
-7
26
 
4
3
3
12
- 11
15
 
3
2
4
9
- 17
11
11
 
Exeter City
Exeter City
ny4
19
19
7
4
8
31
- 29
2
25
 
5
1
4
17
- 15
16
 
2
3
4
14
- 14
9
12
 
Wycombe Wanderers
Wycombe Wanderers
6
19
19
7
4
8
25
- 24
1
25
 
3
3
3
14
- 11
12
 
4
1
5
11
- 13
13
13
 
Oxford United
Oxford United
8
19
19
6
6
7
25
- 21
4
24
 
3
3
4
13
- 11
12
 
3
3
3
12
- 10
12
14
 
Charlton Athletic
Charlton Athletic
13
19
19
5
9
5
30
- 27
3
24
 
4
4
1
20
- 12
16
 
1
5
4
10
- 15
8
15
 
Bristol Rovers
Bristol Rovers
ny4
19
19
6
6
7
30
- 33
-3
24
 
3
4
3
15
- 17
13
 
3
2
4
15
- 16
11
16
 
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
18
19
19
6
5
8
17
- 21
-4
23
 
3
2
4
8
- 11
11
 
3
3
4
9
- 10
12
17
 
Fleetwood Town
Fleetwood Town
20
19
19
4
10
5
20
- 19
1
22
 
2
5
3
9
- 8
11
 
2
5
2
11
- 11
11
18
 
Cheltenham Town
Cheltenham Town
15
18
18
6
4
8
15
- 21
-6
22
 
5
1
4
11
- 12
16
 
1
3
4
4
- 9
6
19
 
Accrington Stanley
Accrington Stanley
12
19
19
5
5
9
19
- 30
-11
20
 
2
3
4
12
- 16
9
 
3
2
5
7
- 14
11
20
 
Cambridge United
Cambridge United
14
19
19
6
2
11
18
- 30
-12
20
 
4
1
5
9
- 13
13
 
2
1
6
9
- 17
7
21
 
Milton Keynes Dons
Milton Keynes Dons
3
18
18
4
2
12
17
- 28
-11
14
 
1
1
7
7
- 17
4
 
3
1
5
10
- 11
10
22
 
Burton Albion
Burton Albion
16
19
19
3
5
11
25
- 40
-15
14
 
2
3
5
10
- 18
9
 
1
2
6
15
- 22
5
23
 
Morecambe
Morecambe
19
19
19
2
8
9
15
- 30
-15
14
 
1
4
4
6
- 14
7
 
1
4
5
9
- 16
7
24
 
Forest Green Rovers
Forest Green Rovers
ny4
19
19
3
5
11
16
- 38
-22
14
 
2
0
7
5
- 17
6
 
1
5
4
11
- 21
8

Placeringar: Lag 1-2 flyttas upp, lag 3-6 till uppflyttningskval. Lag 21-24 flyttas ned.

Korringeringar: -

Ranking: 1. Poäng. 2. Målskillnad. 3. Gjorda mål. 4. Inbördes möten (poäng, mål på bortaplan). 5. Playoff.

* Placering föregående säsong.

Skytteliga

Uppdaterad: 19.11.2022, 21:10

Namn
Klubb
Mål
Jonson Clarke-Harris
Peterborough United
12
Aaron Collins
Bristol Rovers
10
Colby Bishop
Portsmouth
9
Victor Adeboyejo
Burton Albion
8
Jevani Brown
Exeter City
8
Sam Nombe
Exeter City
8
Ryan Hardie
Plymouth Argyle
8
Ellis Harrison
Fleetwood Town / Port Vale
7
Morgan Whittaker
Plymouth Argyle
7
Anis Mehmeti
Wycombe Wanderers
7

Publiksnitt

Uppdaterad: 19.11.2022, 21:10

Totalt
2 252 334
221
10 192
Derby County
216 734
8
27 092
Ipswich Town
233 214
9
25 913
Sheffield Wednesday
240 251
10
24 025
Portsmouth
164 539
9
18 282
Bolton Wanderers
161 944
9
17 994
Plymouth Argyle
133 940
9
14 882
Charlton Athletic
119 307
9
13 256
Barnsley
90 068
9
10 008
Milton Keynes Dons
80 034
9
8 893
Bristol Rovers (-1)
78 830
9
8 759
Peterborough United
75 951
9
8 439
Lincoln City
75 648
9
8 405
Port Vale
82 870
10
8 287
Oxford United
77 997
10
7 800
Exeter City (-1)
58 641
9
6 516
Shrewsbury Town
54 847
9
6 094
Cambridge United
60 828
10
6 083
Wycombe Wanderers
45 811
9
5 090
Morecambe
42 002
9
4 667
Cheltenham Town
40 855
10
4 086
Fleetwood Town
33 778
10
3 378
Accrington Stanley
29 561
9
3 285
Forest Green Rovers (-1)
24 548
8
3 069
Burton Albion
30 136
10
3 014

Spalterna visar total publik på hemmaplan, antal matcher, snitt.

Spelschema

Uppdaterad:

Uppdaterad: 10.11.2022, 21:10

Juli 2022
Lördag 30 juli 2022
Accrington Stanley
2-2
Charlton Athletic
Bristol Rovers
1-2
Forest Green Rovers
Cambridge United
1-0
Milton Keynes Dons
Cheltenham Town
2-3
Peterborough United
Derby County
1-0
Oxford United
Ipswich Town
1-1
Bolton Wanderers
Lincoln City
1-1
Exeter City
Morecambe
0-0
Shrewsbury Town
Plymouth Argyle
1-0
Barnsley
Port Vale
2-1
Fleetwood Town
Sheffield Wednesday
3-3
Portsmouth
Wycombe Wanderers
3-0
Burton Albion
Augusti 2022
Lördag 6 augusti 2022
Barnsley
1-0
Cheltenham Town
Bolton Wanderers
3-0
Wycombe Wanderers
Burton Albion
0-4
Bristol Rovers
Charlton Athletic
1-0
Derby County
Exeter City
4-0
Port Vale
Fleetwood Town
2-1
Plymouth Argyle
Forest Green Rovers
1-2
Ipswich Town
Milton Keynes Dons
0-1
Sheffield Wednesday
Oxford United
1-0
Cambridge United
Peterborough United
3-0
Morecambe
Portsmouth
0-0
Lincoln City
Shrewsbury Town
0-1
Accrington Stanley
Lördag 13 augusti 2022
Bristol Rovers
1-0
Oxford United
Accrington Stanley
4-4
Burton Albion
Cambridge United
2-1
Exeter City
Cheltenham Town
0-2
Portsmouth
Derby County
2-1
Barnsley
Ipswich Town
3-0
Milton Keynes Dons
Lincoln City
1-1
Forest Green Rovers
Morecambe
1-1
Fleetwood Town
Plymouth Argyle
2-0
Peterborough United
Port Vale
0-0
Bolton Wanderers
Sheffield Wednesday
1-0
Charlton Athletic
Wycombe Wanderers
1-2
Shrewsbury Town
Tisdag 16 augusti 2022
Barnsley
3-0
Bristol Rovers
Bolton Wanderers
1-0
Morecambe
Burton Albion
0-1
Ipswich Town
Charlton Athletic
5-1
Plymouth Argyle
Exeter City
3-1
Wycombe Wanderers
Fleetwood Town
0-0
Cheltenham Town
Milton Keynes Dons
2-1
Port Vale
Oxford United
1-2
Lincoln City
Peterborough United
2-0
Sheffield Wednesday
Portsmouth
4-1
Cambridge United
Shrewsbury Town
0-0
Derby County
Lördag 20 augusti 2022
Barnsley
0-3
Wycombe Wanderers
Bolton Wanderers
0-2
Sheffield Wednesday
Burton Albion
0-2
Port Vale
Charlton Athletic
1-1
Cambridge United
Exeter City
0-1
Cheltenham Town
Fleetwood Town
0-0
Derby County
Forest Green Rovers
0-3
Plymouth Argyle
Milton Keynes Dons
1-1
Accrington Stanley
Oxford United
1-1
Morecambe
Peterborough United
4-0
Lincoln City
Portsmouth
3-1
Bristol Rovers
Shrewsbury Town
0-3
Ipswich Town
Lördag 27 augusti 2022
Accrington Stanley
16:00
Exeter City
Bristol Rovers
16:00
Shrewsbury Town
Cambridge United
16:00
Burton Albion
Cheltenham Town
16:00
Oxford United
Derby County
16:00
Peterborough United
Ipswich Town
16:00
Barnsley
Lincoln City
16:00
Fleetwood Town
Morecambe
16:00
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
16:00
Bolton Wanderers
Port Vale
16:00
Portsmouth
Sheffield Wednesday
16:00
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
16:00
Charlton Athletic
September 2022
Lördag 3 september 2022
Accrington Stanley
0-2
Ipswich Town
Bolton Wanderers
3-1
Charlton Athletic
Bristol Rovers
2-2
Morecambe
Cambridge United
2-0
Lincoln City
Derby County
2-3
Plymouth Argyle
Exeter City
1-0
Milton Keynes Dons
Fleetwood Town
1-1
Wycombe Wanderers
Forest Green Rovers
0-2
Shrewsbury Town
Oxford United
2-1
Burton Albion
Port Vale
2-2
Cheltenham Town
Portsmouth
2-1
Peterborough United
Sheffield Wednesday
0-2
Barnsley
Tisdag 6 september 2022
Forest Green Rovers
2-1
Accrington Stanley
Tisdag 13 september 2022
Barnsley
1-1
Port Vale
Burton Albion
0-2
Portsmouth
Charlton Athletic
1-1
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
2-1
Cambridge United
Ipswich Town
2-0
Bristol Rovers
Lincoln City
2-0
Derby County
Milton Keynes Dons
0-2
Bolton Wanderers
Morecambe
0-3
Sheffield Wednesday
Peterborough United
0-1
Fleetwood Town
Plymouth Argyle
1-0
Oxford United
Shrewsbury Town
3-2
Exeter City
Wycombe Wanderers
1-0
Accrington Stanley
Lördag 17 september 2022
Accrington Stanley
1-0
Cheltenham Town
Bolton Wanderers
1-0
Peterborough United
Bristol Rovers
3-6
Lincoln City
Cambridge United
0-3
Barnsley
Derby County
2-1
Wycombe Wanderers
Exeter City
0-2
Burton Albion
Fleetwood Town
1-1
Charlton Athletic
Forest Green Rovers
1-2
Morecambe
Oxford United
1-2
Milton Keynes Dons
Port Vale
2-1
Shrewsbury Town
Portsmouth
2-2
Plymouth Argyle
Sheffield Wednesday
2-2
Ipswich Town
Lördag 24 september 2022
Forest Green Rovers
0-4
Exeter City
Barnsley
3-1
Charlton Athletic
Bristol Rovers
0-1
Accrington Stanley
Morecambe
1-2
Cambridge United
Peterborough United
3-0
Port Vale
Sheffield Wednesday
3-1
Wycombe Wanderers
Shrewsbury Town
2-1
Burton Albion
Söndag 25 september 2022
Plymouth Argyle
2-1
Ipswich Town
Oktober 2022
Lördag 1 oktober 2022
Accrington Stanley
3-1
Morecambe
Bolton Wanderers
2-0
Lincoln City
Burton Albion
3-2
Forest Green Rovers
Cambridge United
0-2
Derby County
Charlton Athletic
1-1
Oxford United
Cheltenham Town
2-0
Shrewsbury Town
Exeter City
2-2
Bristol Rovers
Fleetwood Town
0-1
Barnsley
Ipswich Town
3-2
Portsmouth
Milton Keynes Dons
2-3
Peterborough United
Port Vale
0-1
Sheffield Wednesday
Wycombe Wanderers
0-1
Plymouth Argyle
Tisdag 4 oktober 2022
Burton Albion
0-1
Fleetwood Town
Cheltenham Town
1-0
Bolton Wanderers
Ipswich Town
3-0
Cambridge United
Plymouth Argyle
2-1
Sheffield Wednesday
Lördag 8 oktober 2022
Barnsley
0-2
Exeter City
Bristol Rovers
2-1
Cambridge United
Derby County
1-2
Port Vale
Forest Green Rovers
1-0
Bolton Wanderers
Lincoln City
0-0
Charlton Athletic
Morecambe
0-1
Ipswich Town
Oxford United
0-1
Wycombe Wanderers
Peterborough United
1-1
Burton Albion
Plymouth Argyle
3-0
Accrington Stanley
Portsmouth
1-1
Fleetwood Town
Sheffield Wednesday
3-0
Cheltenham Town
Shrewsbury Town
2-1
Milton Keynes Dons
Tisdag 11 oktober 2022
Charlton Athletic
4-2
Exeter City
Milton Keynes Dons
0-1
Bristol Rovers
Peterborough United
4-1
Forest Green Rovers
Lördag 15 oktober 2022
Accrington Stanley
0-3
Derby County
Bolton Wanderers
0-0
Barnsley
Burton Albion
1-1
Morecambe
Cambridge United
0-2
Sheffield Wednesday
Cheltenham Town
1-4
Bristol Rovers
Exeter City
2-4
Oxford United
Fleetwood Town
0-1
Shrewsbury Town
Ipswich Town
0-1
Lincoln City
Milton Keynes Dons
1-4
Plymouth Argyle
Port Vale
2-2
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
3-1
Peterborough United
Måndag 17 oktober 2022
Charlton Athletic
3-0
Portsmouth
Fredag 21 oktober 2022
Ipswich Town
1-0
Derby County
Lördag 22 oktober 2022
Lincoln City
1-1
Sheffield Wednesday
Accrington Stanley
2-3
Bolton Wanderers
Bristol Rovers
2-2
Plymouth Argyle
Burton Albion
1-0
Cheltenham Town
Cambridge United
0-1
Port Vale
Exeter City
1-1
Fleetwood Town
Forest Green Rovers
0-1
Portsmouth
Milton Keynes Dons
0-1
Wycombe Wanderers
Morecambe
1-0
Barnsley
Oxford United
1-2
Peterborough United
Shrewsbury Town
0-1
Charlton Athletic
Tisdag 25 oktober 2022
Barnsley
0-1
Lincoln City
Bolton Wanderers
2-1
Burton Albion
Charlton Athletic
0-2
Milton Keynes Dons
Cheltenham Town
1-0
Morecambe
Derby County
0-0
Exeter City
Fleetwood Town
1-1
Forest Green Rovers
Peterborough United
3-1
Accrington Stanley
Plymouth Argyle
2-1
Shrewsbury Town
Port Vale
2-3
Ipswich Town
Portsmouth
1-1
Oxford United
Wycombe Wanderers
2-3
Cambridge United
Onsdag 26 oktober 2022
Sheffield Wednesday
1-1
Bristol Rovers
Lördag 29 oktober 2022
Barnsley
2-0
Forest Green Rovers
Bolton Wanderers
1-3
Oxford United
Charlton Athletic
4-4
Ipswich Town
Cheltenham Town
0-0
Milton Keynes Dons
Derby County
4-2
Bristol Rovers
Fleetwood Town
3-0
Accrington Stanley
Peterborough United
1-0
Cambridge United
Port Vale
1-0
Lincoln City
Portsmouth
1-1
Shrewsbury Town
Sheffield Wednesday
4-2
Burton Albion
Wycombe Wanderers
1-1
Morecambe
Måndag 31 oktober 2022
Plymouth Argyle
4-2
Exeter City
November 2022
Tisdag 1 november 2022
Lincoln City
1-1
Accrington Stanley
Morecambe
1-1
Derby County
Wycombe Wanderers
2-2
Port Vale
Oxford United
1-1
Fleetwood Town
Onsdag 9 november 2022
Shrewsbury Town
1-1
Oxford United
Lördag 12 november 2022
Accrington Stanley
0-1
Sheffield Wednesday
Bristol Rovers
2-2
Fleetwood Town
Burton Albion
3-3
Charlton Athletic
Cambridge United
0-0
Bolton Wanderers
Exeter City
3-2
Peterborough United
Forest Green Rovers
0-2
Wycombe Wanderers
Ipswich Town
1-1
Cheltenham Town
Lincoln City
1-1
Plymouth Argyle
Milton Keynes Dons
1-3
Derby County
Morecambe
1-1
Portsmouth
Oxford United
4-0
Port Vale
Shrewsbury Town
0-1
Barnsley
Fredag 18 november 2022
Portsmouth
0-0
Derby County
Lördag 19 november 2022
Exeter City
0-2
Ipswich Town
Barnsley
3-1
Milton Keynes Dons
Bristol Rovers
1-0
Peterborough United
Burton Albion
2-2
Plymouth Argyle
Cambridge United
0-1
Accrington Stanley
Cheltenham Town
1-0
Wycombe Wanderers
Fleetwood Town
1-2
Bolton Wanderers
Lincoln City
2-1
Morecambe
Oxford United
1-1
Forest Green Rovers
Port Vale
1-0
Charlton Athletic
Sheffield Wednesday
1-0
Shrewsbury Town
December 2022
Fredag 2 december 2022
Bolton Wanderers
20:45
Bristol Rovers
Charlton Athletic
20:45
Cheltenham Town
Ipswich Town
20:45
Fleetwood Town
Morecambe
20:45
Exeter City
Peterborough United
20:45
Barnsley
Plymouth Argyle
20:45
Port Vale
Lördag 3 december 2022
Derby County
13:30
Sheffield Wednesday
Milton Keynes Dons
13:30
Burton Albion
Accrington Stanley
16:00
Oxford United
Forest Green Rovers
16:00
Cambridge United
Shrewsbury Town
16:00
Lincoln City
Söndag 4 december 2022
Wycombe Wanderers
13:30
Portsmouth
Lördag 10 december 2022
Accrington Stanley
16:00
Portsmouth
Bristol Rovers
16:00
Port Vale
Burton Albion
16:00
Derby County
Cambridge United
16:00
Plymouth Argyle
Exeter City
16:00
Sheffield Wednesday
Forest Green Rovers
16:00
Cheltenham Town
Ipswich Town
16:00
Peterborough United
Lincoln City
16:00
Wycombe Wanderers
Milton Keynes Dons
16:00
Fleetwood Town
Morecambe
16:00
Charlton Athletic
Oxford United
16:00
Barnsley
Shrewsbury Town
16:00
Bolton Wanderers
Lördag 17 december 2022
Barnsley
16:00
Burton Albion
Bolton Wanderers
16:00
Exeter City
Charlton Athletic
16:00
Bristol Rovers
Cheltenham Town
16:00
Lincoln City
Derby County
16:00
Forest Green Rovers
Fleetwood Town
16:00
Cambridge United
Peterborough United
16:00
Shrewsbury Town
Plymouth Argyle
16:00
Morecambe
Port Vale
16:00
Accrington Stanley
Portsmouth
16:00
Milton Keynes Dons
Sheffield Wednesday
16:00
Oxford United
Wycombe Wanderers
16:00
Ipswich Town
Måndag 26 december 2022
Accrington Stanley
16:00
Barnsley
Bolton Wanderers
16:00
Derby County
Burton Albion
16:00
Lincoln City
Cambridge United
16:00
Shrewsbury Town
Charlton Athletic
16:00
Peterborough United
Cheltenham Town
16:00
Plymouth Argyle
Exeter City
16:00
Portsmouth
Fleetwood Town
16:00
Sheffield Wednesday
Ipswich Town
16:00
Oxford United
Milton Keynes Dons
16:00
Forest Green Rovers
Port Vale
16:00
Morecambe
Wycombe Wanderers
16:00
Bristol Rovers
Torsdag 29 december 2022
Barnsley
20:45
Fleetwood Town
Bristol Rovers
20:45
Exeter City
Derby County
20:45
Cambridge United
Forest Green Rovers
20:45
Burton Albion
Lincoln City
20:45
Bolton Wanderers
Morecambe
20:45
Accrington Stanley
Oxford United
20:45
Charlton Athletic
Peterborough United
20:45
Milton Keynes Dons
Plymouth Argyle
20:45
Wycombe Wanderers
Portsmouth
20:45
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
20:45
Port Vale
Shrewsbury Town
20:45
Cheltenham Town
Januari 2023
Barnsley
16:00
Bolton Wanderers
Bristol Rovers
16:00
Cheltenham Town
Derby County
16:00
Accrington Stanley
Forest Green Rovers
16:00
Port Vale
Morecambe
16:00
Burton Albion
Oxford United
16:00
Exeter City
Peterborough United
16:00
Wycombe Wanderers
Plymouth Argyle
16:00
Milton Keynes Dons
Portsmouth
16:00
Charlton Athletic
Shrewsbury Town
16:00
Fleetwood Town
Lincoln City
16:00
Ipswich Town
Sheffield Wednesday
16:00
Cambridge United
Februari 2023
-
Mars 2023
-
April 2023
-
Maj 2023
-