ecst.se fotboll

Resultatservice

Lördag 10 december 2022

Tävlingar

14

Resultat/matcher

0/58

Status

0%

Uppdaterad:
Tisdag 6 december 2022 22:00

Resultatservice denna månad

 

Lördag 10 december 2022
Kvartsfinal
Marocko
16:00
Portugal
England
20:00
Frankrike
Lördag 10 december 2022
Anorthosis
18:00
Olympiakos
Enosis
18:00
Apollon
Lördag 10 december 2022
Blackburn Rovers
13:00
Preston North End
Blackpool
16:00
Birmingham City
Middlesbrough
16:00
Luton Town
Millwall
16:00
Wigan Athletic
Reading
16:00
Coventry City
Rotherham United
16:00
Bristol City
Sheffield United
16:00
Huddersfield Town
Stoke City
16:00
Cardiff City
Swansea City
16:00
Norwich City
Lördag 10 december 2022
Accrington Stanley
16:00
Portsmouth
Bristol Rovers
16:00
Port Vale
Burton Albion
16:00
Derby County
Cambridge United
16:00
Plymouth Argyle
Exeter City
16:00
Sheffield Wednesday
Forest Green Rovers
16:00
Cheltenham Town
Ipswich Town
16:00
Peterborough United
Lincoln City
16:00
Wycombe Wanderers
Milton Keynes Dons
16:00
Fleetwood Town
Morecambe
16:00
Charlton Athletic
Oxford United
16:00
Barnsley
Shrewsbury Town
16:00
Bolton Wanderers
Lördag 10 december 2022
Carlisle United
14:00
Barrow
Crewe Alexandra
14:00
Leyton Orient
Crawley Town
16:00
Hartlepool United
Gillingham
16:00
Bradford City
Grimsby Town
16:00
Tranmere Rovers
Harrogate Town
16:00
Northampton Town
Newport County
16:00
Doncaster Rovers
Rochdale
16:00
Stockport County
Salford City
16:00
Walsall
Stevenage
16:00
Mansfield Town
Sutton United
16:00
Colchester United
Swindon Town
16:00
AFC Wimbledon
Lördag 10 december 2022
Lions Gibraltar
16:00
Europa
Glacis United
18:30
St Joseph's
Lördag 10 december 2022
Hostert
15:00
Differdange 03
Victoria Rosport
17:00
UN Käerjéng
Lördag 10 december 2022
Birkirkara
13:00
Balzan
Pietà Hotspurs
13:00
Sirens
Lördag 10 december 2022
Cliftonville
16:00
Linfield
Dungannon Swifts
16:00
Carrick Rangers
Glentoran
16:00
Glenavon
Larne
16:00
Newry City
Portadown
16:00
Ballymena United
Lördag 10 december 2022
Första omgången, gruppspel
UD Oliveirense
21:45
Arouca
Lördag 10 december 2022
Hermannstadt
18:00
FCV Farul Constanţa
Lördag 10 december 2022
Faetano
15:00
Cailungo
Libertas
15:00
Juvenes / Dogana
Cosmos
15:00
Tre Penne
San Giovanni
15:00
Domagnano
Lördag 10 december 2022
Bravo
13:00
Koper
Lördag 10 december 2022
FC Andorra
19:00
Leganés
Villarreal B
19:00
Tenerife
Real Zaragoza
21:00
Huesca

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.