ecst.se fotboll

Resultatservice

Onsdag 17 augusti 2022

Tävlingar

13

Resultat/matcher

0/70

Status

0%

Uppdaterad:
Tisdag 16 augusti 2022 06:03

Resultatservice denna månad

 

Onsdag 17 augusti 2022
Kvalomg 4:4, match 1:2
Qarabağ
18:45
Viktoria Plzeň
Maccabi Haifa
21:00
Crvena Zvezda
Dynamo Kyiv
21:00
Benfica
Onsdag 17 augusti 2022
Sheffield United
20:45
Sunderland
Stoke City
20:45
Middlesbrough
Reading
21:00
Blackburn Rovers
West Bromwich Albion
21:00
Cardiff City
Onsdag 17 augusti 2022
Extra förkval, omspel
Camberley Town
20:45
Shaftesbury Town
Onsdag 17 augusti 2022
Paide
17:45
Vaprus
Onsdag 17 augusti 2022
B36
-
NSÍ
Skála
-
Víkingur
Onsdag 17 augusti 2022
Första omgången, gruppspel
Ironi Kiryat Shmona
19:00
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
19:00
Maccabi Bnei Raina
Onsdag 17 augusti 2022
Första omgången
Ruggell
20:00
Eschen / Mauren
Schaan II
20:00
Eschen / Mauren III
Triesenberg II
20:00
Balzers II
Onsdag 17 augusti 2022
Shkëndija
17:00
Skopje
Onsdag 17 augusti 2022
Tredje omgången
HamKam
18:00
Tromsø
Onsdag 17 augusti 2022
Första omgången
Temp Barnaul
13:30
Dinamo Barnaul
Kolomna
14:00
Saturn Ramenskoye
Essentuki
16:00
StavAgrosoyuz
Dinamo Stavropol
17:00
Armavir
2Drots
17:30
Chertanovo
FK Elektron
18:00
SSh 7 Petrozavodsk
Nefis Kazan
18:00
Khimik Vurnary
Sakhalinets
18:30
Balashikha
Onsdag 17 augusti 2022
Kolubara
19:00
Radnički Niš
Onsdag 17 augusti 2022
Första omgången
Veľká Lomnica
16:30
Partizán Bardejov
Busov Gaboltov
16:30
Slovan Giraltovce
Slovan Modra
17:00
Galanta
Bešeňová
17:00
Lipany
Sokol Chminianska
17:00
MSK Tesla Stropkov
Lozorno
17:30
Dunajská Lužná
Onsdag 17 augusti 2022
Första omgången
Klatovy
17:00
Příbram
Žďár nad Sázavou
17:00
Vysočina Jihlava
Újezd Praha 4
17:00
Motorlet Praha
Sokol Tasovice
17:00
Hodonín
Nový Jičín
17:00
Hanácká
Sokol Brozany
17:00
Varnsdorf
Tatran Všechovice
17:00
Valašské Meziříčí
Ždírec nad Doubravou
17:00
Líšeň
Cidlina Novy Bydzov
17:00
Přepeře
Libčany
17:00
Český Brod
Dobrovice
17:00
Ústí nad Labem
Benešov
17:00
Táborsko
Jiskra Domažlice
17:00
Králův Dvůr
Otava Katovice
17:00
Přeštice
Hvězda Cheb
17:00
Mariánské Lázně
Chomutov
17:00
Slavia Karlovy Vary
Turnov
17:00
Slovan Velvary
Dálnice Speřice
17:00
Slovan Rosice
Bílovec
17:00
Třinec
Jiskra Rýmařov
17:00
Opava
Libišany
17:00
Letohrad
Ústí nad Orlicí
17:00
Sokol Živanice
Kozlovice
17:00
Frýdek-Místek
Aritma Praha
17:00
Olympie Březová
Velké Hamry
17:00
Chlumec nad Cidlinou
Spartak Soběslav
17:00
Písek
Bospor Bohumín
17:00
Hlučín
Vítkovice
17:00
Kvítkovice
Baník Most
17:00
Admira Praha
Šumperk
17:00
Uničov
Bzenec
17:00
Tatran Bohunice
Start Brno
17:30
Velké Meziříčí
Povltava FA
17:30
Chrudim
Čáslav
18:00
Loko Vltavín
Rokycany
18:00
Kladno
Arsenal Česká Lípa
18:00
Benátky nad Jizerou
Kosmonosy
18:00
Viktoria Žižkov

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.