ecst.se fotboll

Resultatservice: Fredag 21 september 2018

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.

31

tävlingar

50

matcher

0

resultat

0

matchfakta

Expandera innehållet

Tryck på ikonen till vänster för att visa matchfakta, tryck igen för att dölja matchfakta.

Partizani Tirana
19 : 45
Flamurtari

 
Zulte-Waregem
20 : 30
Kortrijk

 
Čelik
19 : 30
Tuzla City

 
Etar
16 : 30
Beroe

Levski Sofia
19 : 00
Vitosha Bistritsa

 
Vejle
19 : 00
Esbjerg

 
Wigan Athletic
20 : 45
Bristol City

 
HJK
17:30
RoPS

SJK
17:30
Lahti

 
Monaco
20 : 45
Nîmes Olympique

 
Gazélec Ajaccio
20 : 00
Nancy-Lorraine

Auxerre
20 : 00
Ajaccio

LB Châteauroux
20 : 00
Béziers

Grenoble Foot 38
20 : 00
Stade brestois 29

Le Havre
20 : 00
Troyes

Lorient
20 : 00
Clermont Foot 63

Sochaux-Montbéliard
20 : 00
Orléans

Valenciennes
20 : 00
Red Star

 
Mons Calpe
16 : 00
Lions Gibraltar

 
Bray Wanderers
19:45
Limerick

Cork City
19:45
Dundalk

Derry City
19:45
Shamrock Rovers

St Patrick's Athletic
19:45
Bohemian

Waterford United
19:45
Sligo Rovers

 
Sassuolo
20 : 30
Empoli

 
Benevento
21 : 00
Salernitana

 
Ballkani
15:45
Trepça'89

 
Slaven Koprivnica
18 : 00
Rudeš

 
Pietà Hotspurs
18 : 00
Senglea Athletic

Valletta
19 : 00
Qormi

Balzan
20 : 15
Mosta

 
Heracles
20 : 00
De Graafschap

 
Newry City AFC
20 : 45
Warrenpoint Town

 
Pogoń Szczecin
18 : 00
Wisła Kraków

Arka Gdynia
20 : 30
Lech Poznań

 
Boavista
21 : 30
Chaves

 
Sepsi
17 : 00
Voluntari

Politehnica Iași
20 : 00
Dinamo Bucureşti

 
Čukarički
18:00
Spartak Subotica

 
Huesca
21 : 00
Real Sociedad

 
Brommapojkarna
19 : 00
GIF Sundsvall

 
Zlín
18 : 00
Baník Ostrava

 
Erzurumspor
19 : 00
Ankaragücü

Bursaspor
19 : 00
İstanbul Başakşehir

 
VfB Stuttgart
20 : 30
Fortuna Düsseldorf

 
Ingolstadt
18 : 30
St. Pauli

Sandhausen
18 : 30
1. FC Köln

 
Dnepr Mogilev
18:00
Smolevichy-STI

 
The New Saints
20 : 45
Bala Town