ecst.se fotboll

Resultatservice: Söndag 25 februari 2018

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.

38

tävlingar

111

matcher

0

resultat

0

matchfakta

Expandera innehållet

Tryck på ikonen till vänster för att visa matchfakta, tryck igen för att dölja matchfakta.

Teuta Durrës
19:00
Flamurtari

 
Keşlə
12:00
Sumqayıt

Qarabağ
15:00
Kapaz

 
Anderlecht
14 : 30
Royal Excel Mouscron

Standard Liège
18 : 00
Club Brugge

Kortrijk
20 : 00
Zulte-Waregem

 
GOŠK Gabela
14 : 30
Čelik

FK Sarajevo
14 : 30
Radnik Bijeljina

Borac Banja Luka
17 : 00
Krupa na Vrbasu

 
OFK Pirin
14 : 00
Vitosha Bistritsa

Slavia Sofia
16 : 30
Lokomotiv Plovdiv

 
Alki Oroklini
14:00
Nea Salamis

AEL
15:00
Anorthosis

Omonia
16:00
Doxa

Paphos
17:00
AEK

 
Hobro
12 : 00
Midtjylland

AaB
14 : 00
Nordsjælland

Brøndby
16 : 00
FC Helsingør

København
18 : 00
OB

 
Manchester United
15 : 05
Chelsea

 
Cardiff City
13 : 00
Bristol City

 
Nõmme Kalju
12 : 00
Kuressaare

Trans
12 : 00
Vaprus

 
Girondins Bordeaux
15 : 00
Nice

Olympique lyonnais
17 : 00
Saint-Étienne

Paris Saint-Germain
21 : 00
Olympique Marseille

 
Torpedo Kutaisi
-
Chikhura

 
Xanthi
14 : 00
Apollon Smirnis

AEL
16 : 15
Platanias

Panaitolikos
16 : 15
Kerkyra

PAOK
18 : 30
Olympiakos

 
Första omgången, gruppspel
Selfoss
15 : 00
Grindavík

Leiknir Reykjavík
17 : 15
Keflavík

ÍR
19 : 15
Þróttur Reykjavík

 
Bnei Yehuda
18 : 30
Ironi Kiryat Shmona

Hapoel Be'er Sheva
20 : 00
Beitar Jerusalem

 
Crotone
12 : 30
SPAL

Fiorentina
15 : 00
Chievo

Sassuolo
15 : 00
Lazio

Hellas Verona
15 : 00
Torino

Sampdoria
15 : 00
Udinese

Juventus
18 : 00
Atalanta

Roma
20 : 45
Milan

 
Cibalia
15 : 00
Rudeš

Rijeka
17 : 00
Dinamo Zagreb

 
Pobeda
14 : 00
Shkupi

Shkendija
14 : 00
Akademija Pandev

Skopje
14 : 00
Renova

Sileks
14 : 00
Pelister

Rabotnički
14 : 00
Vardar

 
Mosta
14 : 00
Hamrun Spartans

Valletta
16 : 00
Birkirkara

 
Ajax
12 : 30
ADO Den Haag

Feyenoord
14 : 30
PSV

Willem II
14 : 30
Roda JC

Utrecht
16 : 45
Twente

 
Piast Gliwice
15 : 30
Wisła Kraków

Śląsk Wrocław
15 : 30
Górnik Zabrze

Korona Kielce
18 : 00
Lech Poznań

 
Chaves
17 : 00
Estoril

Boavista
19 : 00
Vitória Setúbal

Portimonense
21 : 15
Porto

 
Juventus Bucureşti
17:00
CFR Cluj

Steaua Bucureşti
19:45
Sepsi

 
Folgore
15 : 00
Cailungo

La Fiorita
15 : 00
Tre Penne

Juvenes/Dogana
15 : 00
Pennarossa

 
Grasshopper
16 : 00
Zürich

Luzern
16 : 00
Thun

St. Gallen
16 : 00
Lugano

 
Spartak Subotica
13:00
Crvena Zvezda

Partizan
15:00
Zemun

 
Aberdeen
14 : 30
Celtic

 
Krško
13:00
Gorica

Olimpija
16:55
Celje

 
Villarreal
12 : 00
Getafe

Athletic Club
16 : 15
Málaga

Valencia
18 : 30
Real Sociedad

Sevilla
20 : 45
Atlético Madrid

 
Córdoba
12 : 00
Real Valladolid

Real Zaragoza
16 : 00
Real Oviedo

Albacete
18 : 00
Numancia

Reus Deportiu
18 : 00
Sevilla II

Granada
18 : 00
Alcorcón

Tenerife
20 : 00
Lugo

 
Tredje omgången, gruppspel
Gefle
15 : 00
Malmö FF

Brommapojkarna
15 : 00
Dalkurd

Norrby
15 : 00
Häcken

Varberg
15 : 00
Sirius

Jönköpings Södra
17 : 00
Degerfors

Kalmar
17 : 00
Trelleborg

Vasalund
17 : 00
Elfsborg

Hammarby
17 : 00
GAIS

 
Karviná
15 : 00
Zlín

Slavia Praha
18 : 00
Bohemians 1905

 
Osmanlıspor
11:30
Antalyaspor

Yeni Malatyaspor
11:30
Kardemir Karabükspor

Göztepe
14:00
Sivasspor

Beşiktaş
17:00
Fenerbahçe

 
Bayer Leverkusen
15 : 30
Schalke 04

RB Leipzig
18 : 00
1. FC Köln

 
Darmstadt 98
13 : 30
Heidenheim

St. Pauli
13 : 30
Holstein Kiel

Bochum
13 : 30
1. FC Nürnberg

 
Zorya Luhansk
13 : 00
Vorskla Poltava

Olimpik Donetsk
13 : 00
Stal Kamianske

Veres Rivne
16 : 00
Dynamo Kyiv

Shakhtar Donetsk
16 : 00
Zirka Kropynytskyi

 
Nedflyttningsserien
Prestatyn Town
15 : 30
Newtown

Carmarthen Town
18 : 15
Aberystwyth Town

 
Sturm Graz
16 : 30
Salzburg