ecst.se fotboll

Resultatservice: Tisdag 26 september 2017

Resultatservicen inkluderar alla ligor, cuper, ligacuper, kval och supercupmatcher i hela Europa samt alla landslagsmatcher. Från de största nationerna och Sverige rapporterar vi även från lägre divisioner. Vi har ingen live-tjänst men uppdaterar sidan en eller fler gånger per dygn med kompletteringar av matchfakta både samma dag och dagarna efter.

10

tävlingar

51

matcher

0

resultat

0

matchfakta

Expandera innehållet

Tryck på ikonen till vänster för att visa matchfakta, tryck igen för att dölja matchfakta.

Sevilla
20 : 45
Maribor

Spartak Moskva
20 : 45
Liverpool

Napoli
20 : 45
Feyenoord

Manchester City
20 : 45
Shakhtar Donetsk

Beşiktaş
20 : 45
RB Leipzig

Monaco
20 : 45
Porto

Borussia Dortmund
20 : 45
Real Madrid

APOEL
20 : 45
Tottenham Hotspur

 
Barnsley
20 : 45
Queens Park Rangers

Brentford
20 : 45
Derby County

Bristol City
20 : 45
Bolton Wanderers

Burton Albion
20 : 45
Aston Villa

Cardiff City
20 : 45
Leeds United

Hull City
20 : 45
Preston North End

Ipswich Town
20 : 45
Sunderland

Middlesbrough
20 : 45
Norwich City

Millwall
20 : 45
Reading

Nottingham Forest
20 : 45
Fulham

 
Blackburn Rovers
20:45
Rotherham United

Blackpool
20:45
Rochdale

Bradford City
20:45
Fleetwood Town

Bury
20:45
Oxford United

Doncaster Rovers
20:45
Shrewsbury Town

Gillingham
20:45
Scunthorpe United

Milton Keynes Dons
20:45
Northampton Town

Oldham Athletic
20:45
Peterborough United

Portsmouth
20:45
Bristol Rovers

Southend United
20:45
Wimbledon

Walsall
20:45
Charlton Athletic

Wigan Athletic
20:45
Plymouth Argyle

 
Cambridge United
20:45
Forest Green Rovers

Carlisle United
20:45
Stevenage

Cheltenham Town
20:45
Mansfield Town

Chesterfield
20:45
Yeovil Town

Crawley Town
20:45
Newport County

Exeter City
20:45
Notts County

Grimsby Town
20:45
Colchester United

Lincoln City
20:45
Barnet

Morecambe
20:45
Luton Town

Port Vale
20:45
Accrington Stanley

Swindon Town
20:45
Coventry City

Wycombe Wanderers
20:45
Crewe Alexandra

 
Andra kvalomgången, omspel
Heybridge Swifts
20 : 45
Metropolitan P…

Bideford
20 : 45
Bodmin Town

 
Mons Calpe
20:30
Gibraltar Phoenix

 
Tredje omgången
Chrobry Głogów
18 : 00
Piast Gliwice

 
Första omgången, gruppspel
Folgore
20:45
Murata

 
Örgryte
19 : 00
Trelleborg

 
Andra omgången
Austria Klagenfurt
19 : 00
Kapfenberger SV

Parndorf
19 : 00
Mattersburg

Bad Gleichenberg
19 : 00
Admira