ecst.se fotboll
Säsongen 2019-20
Start: 20 juli 2019
Slut: -

-

lag

-

omgångar

48/-

matcher spelade

Första omgången

11 matcher

20 juli 2019

Andra omgången

23 matcher

Tredje omgången

14 matcher

28 juli-10 augusti 2019

 

 

 

Visa matchfakta

Final

 

Visa matchfakta

Semifinaler

 

 

Visa matchfakta

Kvartsfinaler

 

 

Visa matchfakta

Sjätte omgången

Visa matchfakta

Femte omgången

Visa matchfakta

Fjärde omgången

Visa matchfakta

Tredje omgången

10.08.2019, 18:40

Söndag 28 juli 2019
Zenit Irkutsk
0-2 f
Chita

Söndag 4 augusti 2019
KAMAZ
*2-2 f
Zvezda Perm

Information KAMAZ vidare efter 6-5 på straffar.

Nosta
0-1
Tyumen

Akron
3-0
Volga Ulyanovsk

Måndag 5 augusti 2019
Alaniya Vladikavkaz
4-1
Volgar Astrakhan

Veles
2-1
Krasnyy-SGAFKST

Zorkiy
1-3
Ryazan

Spartak Nal'chik
0-1
Inter Cherkessk

Luki-Energiya
1-1* f
Leningradets

Information Leningradets vidare efter 5-4 på straffar.

Kaluga
3-3*
Salyut-Belgorod

Information Salyut-Belgorod vidare efter 5-4 på straffar.

Chernomorets
4-2 f
Biolog

Murom
2-3
Ararat Moskva

Fredag 9 augusti 2019
Irtysh
3-0
Dinamo Barnaul

Lördag 10 augusti 2019
Blagoveshchensk
0-2
Sakhalin

 

Visa matchfakta

Andra omgången

28.07.2019, 23:59

Lördag 27 juli 2019
Spartak Vladikavkaz
2-2* f
Spartak Nal'chik

Information Spartak Nal'chik vidare efter 4-3 på straffar.

Söndag 28 juli 2019
Volga Ulyanovsk
6-1
Khimik Vurnary

Ararat Moskva
1-0
Kolomna

Dolgoprudny
0-4
Zorkiy

Dinamo Barnaul
2-1 f
Novosibirsk

Zvezda Perm
6-0
Zenit Izhevsk

Chelyabinsk
0-1 f
Tyumen

Metallurg Magnitogorsk
1-3
Nosta

Salyut-Belgorod
3-2
Metallurg Lipetsk

Krasnyy-SGAFKST
5-0
Zvezda St. Petersburg

Pskov 747
0-1
Luki-Energiya

Ryazan
3-0
Znamya Truda

Rodina Moskva
0-2
Veles

Mashuk-KMV
0-1
Inter Cherkessk

Delin Izhevsk
0-4
KAMAZ

Dinamo Bryansk
0-1
Kaluga

Alaniya Vladikavkaz
1-0
Anzhi

Biolog
3-1
Kuban Kholding

Akron
3-1
Sokol Saratov

Torpedo Vladimir
0-1
Murom

Elektron VN
0-1
Leningradets

Volgar Astrakhan
3-0
Legion Dynamo

Druzhba
0-1 f
Chernomorets

 

Visa matchfakta

Första omgången

21.07.2019, 23:59

Lördag 20 juli 2019
Lada Tolyatti
1-3
Akron

Strogino
2-3
Rodina Moskva

Legion Dynamo
3-0
Makhachkala

Khimik Vurnary
2-0
Lada Dimitrovgrad

Vaynah Shali
1-3
Alaniya Vladikavkaz

Olimp Khimki
2-3
Ararat Moskva

Urozhay
1-3
Druzhba

Kuban Kholding
2-0
SKA Rostov

Kvant
3-4
Dolgoprudny

Inter Cherkessk
4-2
Dinamo Stavropol

Söndag 21 juli 2019
Kolomna
2-1
Saturn Ramenskoye

 

Skytteliga

28.07.2019, 23:59

-