ecst.se fotboll

Visa matchfakta Tryck på denna symbol nedan för att visa fakta från matcherna.

Final | 31.05.2017, 23:58
Visa matchfakta
31 maj
Onsdag 31 maj 2017
Sutjeska
1-0
Grbalj

Semifinaler | 26.04.2017, 19:52
Visa matchfakta
12 april
Returer 26 april
Match 1:2
Onsdag 12 april 2017
Rudar
0-5
Grbalj

Iskra
1-1
Sutjeska

Match 2:2
Onsdag 26 april 2017
Grbalj
1-0
Rudar

Information Grbalj vidare med sammanlagt 2-1.

Sutjeska
4-3
Iskra

Information Sutjeska vidare med sammanlagt 9-3.

Kvartsfinaler | 30.11.2016, 23:59
Visa matchfakta
2 november
Match 1:2
Onsdag 2 november 2016
Iskra
1-0
Lovcen

Petrovac
1-0
Sutjeska

Buducnost
2-1
Grbalj

Rudar
1-1
Bokelj

Match 2:2
Onsdag 30 november 2016
Lovćen
1-2
Iskra

Information Iskra vidare med sammanlagt 3-1.

Sutjeska
*1-0 f
Petrovac

Information Sutjeska vidare med sammanlagt 1-1 och 4-3 på straffar.

Grbalj
1-0
Budućnost

Information Grbalj vidare med sammanlagt 2-2 och mål på bortaplan.

Bokelj
0-1
Rudar

Information Rudar vidare med sammanlagt 2-1.

Andra omgången | 26.10.2016, 23:59
Visa matchfakta
28 september
Returer 28 september
Match 1:2
Onsdag 28 september 2016
Zeta
0-1
Sutjeska

Kom
1-5
Budućnost

Petrovac
3-0
Jedinstvo

Grbalj
3-1
Mladost

Rudar
0-0
Dečić

Brskovo
2-4
Lovćen

Iskra
4-1
Mladost Lješkopolje

Bokelj
1-0
Berane

Match 2:2
Onsdag 26 oktober 2016
Mladost
2-1
Grbalj

Information Grbalj vidare med sammanlagt 4-3.

Sutjeska
2-2
Zeta

Information Sutjeska vidare med sammanlagt 3-2.

Jedinstvo
2-0
Petrovac

Information Petrovac vidare med sammanlagt 3-2.

Dečić
1-1
Rudar

Information Rudar vidare med sammanlagt 1-1 och mål på bortaplan.

Lovćen
1-0
Brskovo

Information Lovćen vidare med sammanlagt 5-2.

Mladost Lješkopolje
1-1
Iskra

Information Iskra vidare med sammanlagt 5-2.

Berane
0-2
Bokelj

Information Bokelj vidare med sammanlagt 3-0.

Budućnost
1-0
Kom

Information Budućnost vidare med sammanagt 6-1.

Första omgången | 21.09.2016, 23:59
Visa matchfakta
20-21 september
Onsdag 21 september 2016
Bratstvo
0-3
Grbalj

Petrovac
3-0
Grafičar Podgorica

Jedinstvo
*0-0 f
Čelik

Information Jedinstvo vidare efter 4-2 på straffar.

Bokelj
2-0
Mornar

Hajduk
0-8
Mladost

Ibar
1-3
Iskra

Jezero
0-4
Zeta

Sutjeska
5-0
Radnički

Igalo
0-4
Dečić

Petnjica
0-2
Kom

Brskovo
*1-1 f
Gorštak

Information Brskovo vidare efter 5-3 på straffar.

Otrant-Olympic
1-1* f
Berane

Information Berane vidare efter 5-4 på straffar.

Mladost Lješkopolje
*0-0 f
Cetinje

Information Mladost Lješkopolje vidare efter 4-2 på straffar.