ecst.se fotboll
Final | 02.06.2016, 23:39
Expandera innehållet Klicka här för att visa matchfakta

Torsdag 2 juni 2016
Budućnost
0-0* f
Rudar

Information Rudar vinnare efter 4-3 på straffar.

Semifinaler | 27.04.2016, 22:15
Expandera innehållet Klicka här för att visa matchfakta

Match 1:2
Onsdag 13 april 2016
Budućnost
2-0
Lovćen

Bokelj
0-1
Rudar

Match 2:2
Onsdag 27 april 2016
Lovćen
1-1
Budućnost

Information Budućnost vidare med sammanlagt 3-1.

Rudar
2-0
Bokelj

Information Rudar vidare med sammanlagt 2-1.

Kvartsfinaler | 02.12.2015, 18:25
Expandera innehållet Klicka här för att visa matchfakta

Match 1:2
Onsdag 4 november 2015
Budućnost
2-0
Zeta

Dečić
2-2
Rudar Kakanj

Lovćen
3-1
Mornar

Mladost
0-2
Bokelj

Match 2:2
Onsdag 25 november 2015
Bokelj
Inst
Mladost

Mornar
0-3
Lovćen

Information Lovćen vidare med sammanlagt 6-1.

Rudar
2-1
Dečić

Information Rudar vidare med sammanlagt 4-3.

Zeta
0-0
Budućnost

Information Budućnost vidare med sammanlagt 2-0.

Onsdag 2 december 2015
Bokelj
2-1
Mladost

Information Bokelj vidare med sammanlagt 4-1.

Andra omgången | 21.10.2015, 23:59
Expandera innehållet Klicka här för att visa matchfakta

Match 1:2
Onsdag 23 september 2015
Ibar
0-2
Dečić

Lovćen
3-0
Mladost Lješkopolje

Petrovac
0-1
Mornar

Zeta
3-0
Brskovo

Rudar
1-0
Sutjeska

Mladost
2-0
Jedinstvo

Grbalj
1-2
Budućnost

Bokelj
3-0
Iskra

Match 2:2
Onsdag 21 oktober 2015
Dečić
5-1
Ibar

Information Dečić vidare med sammanlagt 7-1.

Mladost Lješkopolje
3-2
Lovćen

Information Lovćen vidare med sammanlagt 5-3.

Mornar
1-1
Petrovac

Information Mornar vidare med sammanlagt 2-1.

Brskovo
2-1
Zeta

Information Zeta vidare med sammanlagt 4-2.

Sutjeska
0-3
Rudar

Information Rudar vidare med sammanlagt 4-0.

Jedinstvo
0-0
Mladost Lučani

Information Mladost Lučani vidare med sammanlagt 2-0.

Budućnost
4-0
Grbalj

Information Budućnost vidare med sammanlagt 6-1.

Iskra
2-1
Bokelj

Information Bokelj vidare med sammanlagt 4-2.

Första omgången | 16.09.2015, 23:59
Expandera innehållet Klicka här för att visa matchfakta

Onsdag 16 september 2015
Bratstvo
0-3
Sutjeska

Rudar Pljevlja
1-0
Radnički

Petnjica
0-3
Bokelj

Zora
0-1
Dečić

Cetinje
1-2
Lovćen

Grafičar Podgorica
1-4
Grbalj

Budućnost
5-0
Berane

Zeta
3-1
Igalo

Kom
1-2
Iskra

Brskovo
2-1
Jezero

Hajduk
1-2
Jedinstvo

Fair Play
0-7
Mornar